Wholesale Cheap Jerseys from China for Cheap price

PILKON – pilski konwent gier i fantastyki

Wrzesień zazwyczaj kojarzy się jedynie z końcem wakacji. A co by było, gdyby oznaczał wyjątkowe wydarzenie pełne gier, komiksów, książek, filmów, seriali i wszystkiego, czego tylko mógłby pragnąć każdy miłośnik fantastyki? Możemy przekonać się o tym 9 i 10 września. Jedno jest pewne – będzie fantastycznie.

Pilkon to konwent – festiwal fantastyki organizowany przez grupę zapaleńców, którzy w wolnych chwilach dowodzą flotą statków kosmicznych na galaktycznej planszy, dzieła Tolkiena znają na wyrywki, a nocą walczą ze złem jako superbohaterowie… w grze konsolowej. To bogate doświadczenie nie-życiowe sprawiło, że postanowili podzielić się swoją pasją z innymi, po raz drugi organizując imprezę, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

W ten wrześniowy weekend w przybytku pilskiego Uniwersytetu Adama Mickiewicza na ul. Kołobrzeskiej 15 na dużych i małych uczestników festiwalu czekać będzie moc niecodziennych atrakcji – ponad 200 tytułów gier planszowych dostępnych do zagrania, pokój gier konsolowych, „Laser Tag” – strzelanka laserowa w postapokaliptycznym budynku, warsztaty z Legorobotyki oraz origami. Równolegle odbywać się będą tematyczne prelekcje, pokazy oraz spotkania z gośćmi specjalnymi z dziedziny szeroko pojętej fantastyki, a także turnieje gier planszowych i komputerowych, sesja zdjęciowa dla amatorów przebrań, konkursy z nagrodami i wiele innych niespodzianek.

Gwarantowane fantastyczne wrażenia dla młodszych, starszych oraz całych rodzin. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową oraz fanpage Pilkonu. Do zobaczenia we wrześniu!

Autor: Jerzy Wyczechowski

Udostępnij na swojej tablicy

Zostaw swój komentarz. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *