Wholesale Cheap Jerseys from China for Cheap price

Pilscy tancerze w Stuttgarcie

Tancerze UKS MDK Iskra Piła dobijają się do czołówki światowej w najbardziej prestiżowej kategorii par dorosłych. W minionym tygodniu dwie pary z Klubu Iskra w Pile zatańczyły w najbardziej prestiżowym turnieju tańca sportowego na świecie – German Open Championships, który co roku odbywa się w niemieckim Stuttgarcie. Impreza trwała prawie tydzień a startowało w niej kilka tysięcy par z całego świata.

Pierwsza z par Paweł Subczyński – Aleksandra Kucharska zatańczyła w Grand Slam Standard z całą czołówką świata. W turnieju wystartowało 240 par z czego 47 par z pierwszej pięćdziesiątki rankingu światowego. Reprezentanci z Piły zajęli bardzo wysokie 41 miejsce i byli w kolejności par polskich na 4 miejscu. To jeden z lepszych wyników Polaków na tej imprezie.Udział pary w turnieju  dofinansował Urząd Miasta w Pile.

Druga z par Kacper Czajka – Gabriela Werblińska wystartowała w kategorii GOC Adult A Standard. W kategorii wystartowało 88 par z całego świata a para UKS Iskra uplasowała się na 9 miejscu. To był bardzo udany start podopiecznych duetu trenerskiego Elizy Sabik i Artura Dąbrowskiego, bardzo dobrze rokujący na przyszłość.

Autor: Jerzy Wyczechowski

Udostępnij na swojej tablicy

Zostaw swój komentarz. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *